Inapoi | Acasa Stiri Angajam Ingineri Proiectanti

Stiri

Angajam ingineri proiectanti
Data aparitiei: 2017-02-03
Expoconferinta CONTRACTOR 27-28 mai 2013
Data aparitiei: 2013-04-12
S-a lansat site-ul Tehnoclima
Data aparitiei: 2010-11-12

Candidatul ideal

Avem joburi disponibile pentru ingineri proiectanti, respectiv:

  • Inginer proiectant instalatii electrice, detective si alarmare incendiu
  • Inginer proiectant instalatii sanitare si stingere incendiu

Dorim sa angajam ingineri proiectanti cu experienta minima de 3 ani in domeniul proiectarii instalatiilor cu urmatoarele aptitudini:

•  Cunostiinte referitoare la normative si legislatie in vigoare.
•  Corectitudine, seriozitate, gandire logica.
•  Atentie la detalii si atentie distributiva;
•  Capacitatea de a lucra in echipa;
•  Persoana organizata, usor adaptabila, orientata spre spre indeplinirea obiectivelor;
•  Abilitati de comunicare si prezentare.

Descrierea jobului

•  Elaborare proiecte si oferte instalatii pentru diverse obiective
•  Intocmirea documentatiei tehnico-economice, breviare de calcul, antemasuratori, elaborare memorii tehnice si caiete de sarcini conform normativelor in vigoare.
•  Asistenta tehnica pe santier aferenta proiectarii.
•  Mediu de lucru eficient, competitiv, intr-o echipa dinamica.
•  Pachetul salarial se va negocia in urma interviului in functie de nivelul profesional